در جشن خودکفائی مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)استان همدان رخ داد:

تجلیل از مدیر شعب بانک مسکن به عنوان یاور اشتغال

در آیین خودکفائی و توانمند سازی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) در استان همدان از مدیر شعب بانک مسکن استان به عنوان یاور اشتغال تجلیل شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت تامین نیروی انسانی و خدمات پشتیبانی بانک مسکن به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن – هیبنا؛ بانک مسکن در سال گذشته بیش از 660 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) پرداخت کرده است که در این راستا مورد تقدیر مسئولان کشوری کمیته امداد امام خمینی(ره) و مدیران ارشد استانی همدان قرار گرفت.

حسن خطیب زاده مدیر شعب بانک مسکن استان همدان طی سخنانی با اشاره به این مطلب که تسریع و تسهیل در ارائه خدمات به افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) از اولویت های بانک مسکن گفت: بانک مسکن تا پایان سال 1402 با پرداخت این تسهیلات توانست بیش از 95 درصد از اهداف تعیین شده را محقق کند.

گفتنی است در آیین خودکفائی و توانمند سازی مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) در استان همدان؛ جعفر صباغیان قائم مقام کمیته امداد طی سخنانی با ابراز خشنودی از برگزاری همایش بلندای همت،با تقدیر از عملکرد تمامی مسئولین استان همدان که در امر توانمند سازی مددجویان نقش آفرینی کرده اند؛ از بانک مسکن استان همدان به دلیل حمایت از توانمندسازی مددجویان کمیته امداد خمینی(ره) و ایجاد اشتغال پایدار نیز قدردانی کرد.