در دیدار دکتر سید عباس حسینی، مدیر عامل بانک مسکن و علی اکبر حسینی محراب، استاندار خوزستان مطرح شد:

ساخت شهرهای ساحلی خوزستان با حمایت بانک مسکن

بانک مسکن با تامین مالی ۱۰۰ همت برای ساخت پروژه های نهضت ملی مسکن؛ ۲ و نیم برابر سایر بخش‌های نظام بانکی کشور تسهیلات پرداخت کرده است.

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت تامین نیروی انسانی و خدمات پشتیبانی بانک مسکن به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا ؛ دکتر سید عباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن در دیدار با علی اکبر حسینی محراب، استاندار خوزستان ضمن بیان این مطلب گفت: تسهیلات نهضت ملی مسکن از محل منابع داخلی بانک مسکن پرداخت شده است.
وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت های صنایع و شرکت های مختلف برای پیشبرد طرح نهضت ملی مسکن افزود: بخش مسکن با صنایع مختلف در ارتباط است و رونق این بخش باعث رونق دیگر بخش‌های صنعت می شود. بنابراین لازم است از ظرفیت این صنایع به خصوص صنایع پتروشیمی در جهت پیشبرد طرح نهضت ملی مسکن در استان خوزستان استفاده شود.
دکتر حسینی با بیان این مطلب که بانک مسکن بزرگ‌ترین بانک تخصصی حوزه مسکن بوده و از شرکت های تخصصی و خوشنام در حوزه ساخت و ساز برخوردار است؛ بر استفاده از توانمندی‌های شرکت‌های یاد شده برای رونق ساخت و ساز در استان خوزستان تاکید کرد.
وی با اشاره به ساخت بزرگترین شهر ساحلی ایران در بندرعباس از سوی بانک مسکن یادآور شد: بانک مسکن به همراه شرکت های زیرمجموعه خود در قالب یک بانک توسعه‌گر این آمادگی را دارد تا در استان خوزستان نسبت به ساخت شهرهای ساحلی اقدام کند.
حسینی محراب، استاندار خوزستان نیز با قدردانی از عملکرد بانک مسکن در توسعه بخش مسکن و رونق اقتصادی کشور، بر حمایت های همه جانبه از این بانک در عمل به مسئولیت‌های ملی به ویژه در قالب طرح نهضت ملی مسکن قدردانی کرد.