دومین گردهمایی مديران ستادي و مراکز رفاهي در مجتمع پردیس فرمانیه برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی شرکت تامین نیروی انسانی و خدمات پشتیبانی بانک مسکن؛دومین گردهمایی مدیران ستادی و مراکز رفاهی با حضور مدیر عامل محترم و اعضای هیات مدیره و مدیران ستادی و مراکز رفاهی در تاریخ های سوم و چهارم دی ماه و هر روز به مدت 8 ساعت در مجتمع پردیس فرمانیه برگزار شد.

 

 

 

در ادامه جلسات استاني و بازديد از مراکز رفاهي مديران مراکز با رويکرد آمادگي و برنامه ريزي براي سه ماه پاياني سال جاري و آغاز سال جديد برنامه هاي خود را ارائه و به بحث و گفتگو و تبادل نظر  پرداختند. در  اين نشست حاضرين در جلسه به ديدگاهي سازنده و تعاملي مثبت جهت رفع موانع و نواقص دست يافتند و از حمايت و توجه مديرعامل و اعضاي هيات مديره به معضلات و مشکلات آنان تشکر و ابراز خرسندي داشتند،  از سوی به مسائل مالي، معیشتی کارکنان توجه ويژه و بررسي و تبادل نظر واقع شد که باعث خشنودي و رضايت همگان قرار گرفت.

مديران شرکت کننده در اين همايش ، نتايج روز اول اين همايش را ارزشمند و سازنده ارزيابي نموده و خواستار استمرار و وحدت و همدلي بيشتر به جهت نيل به اهداف بزرگ سازمان شدند .

شایان ذکر است جناب آقاي دکتر سعيد شيرزادي مدير عامل محترم گروه مالي بانک مسکن نيز طی سخناني از عملکرد مفيد و  ارزشمند شرکت تامين نيروي انساني و خدمات پشتيباني بانک مسکن بعنوان يک الگو  و شاخص در بين شرکتهاي گروه  و ايجاد انگيزه و نشاط، تقدير و تشکر نمودند و  افزودند که رويکرد و فعاليت مجموعه شرکت تامين نيروي انساني، قابل تحسين و ستايش و الگويي خوب و مثال زدني براي ساير شرکتها به شمار مي آيد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید