اخبار و رویدادها
1399/02/03

با حضور 100 درصد سهامداران برگزار شد

مجمع عمومی سالانه شرکت خدمات پشتیبانی بانک مسکن

مجمع عمومی عادی سالانه منتهی به سال مالی 1398/9/30 شرکت تامین نیروی انسانی وخدمات پشتیبانی بانک مسکن (سهامی خاص) با حضور جعفر آقاملایی عضو هیأت مدیره بانک (رئیس مجمع) ، 100 درصد سهامداران و بازرس قانونی وحسابرس مستقل، در پردیس فرمانیه برگزار شد.

در این نشست پس از معرفی سید قاسم هاشمی ­راد و دکتر ابوالفضل جعفری به عنوان ناظر و مهندس حامد مقصود طالقانی به عنوان منشی جلسه؛ بازرس قانونی وحسابرس مستقل گزارش خود را ارایه کرد.

در ادامه حامد مقصود طالقانی مدیرعامل شرکت با  تشکر از همراهی و حمایت هیأت مدیره بانک و همچنین هیأت مدیره شرکت، گزارش کاملی از فعالیت هیأت مدیره در سال مالی 1398 ارایه و به تشریح فعالیت­های اساسی شرکت پرداخت.

وی با ارایه گزارشی از عملکرد مالی و مالیاتی، عملیاتی و عملکرد ساختاری شرکت در سال مالی 1398 به  تشریح فعالیت­های شرکت در راستای توسعه منابع انسانی از جمله برگزاری دوره های آموزشی تخصصی کارکنان، اقدامات انجام شده درخصوص تکالیف مجمع،گزارش عمرانی وتغییرات انجام شده در هتل گامبرون کیش، هتل سلام مشهد، پردیس دریا کنار، سایر مراکز رفاهی و همچنین اقدامات زیست محیطی و اخذ استانداردهای ISO-GMP (سیستم استاندارد آشپزخانه و تولید غذای خوب) ، HACCP ISO- (سیستم کنترل نقطه بحرانی و تجزیه و تحلیل خطر یک سیستم کنترل کیفیت)،  ISO- 2005/9001(سیستم مدیریت کیفیت) پرداخت و به پرسش های سهامداران و هیات مدیره پاسخ داد.

درادامه این جلسه پس از بحث و تبادل نظر تمامی سهامداران واعضای حاضر در  نشست، صورت های مالی منتهی به سال مالی 30/9/1398 تصویب شد.

همچنین سازمان حسابرسی به عنوان حسابرس مستقل و روزنامه دنیای اقتصاد به عنوان روزنامه رسمی انتخاب شد.

در پایان نشست ریاست مجمع از زحمات هیات مدیره، مدیرعامل، سهامداران و تمامی کارکنان شرکت برای  عملکرد موفق سالی مالی 1398 قدردانی کرد.