شرکت تامین نیروی انسانی و خدمات پشتیبانی بانک مسکن تماس با ما صفحه اصلی
 
اطلاعیه ها
معرفی مراکز رفاهی
پرسشنامه تقاضای کار
ویژه همکاران
   صفحه اصلی      اخبار و رویدادها      مجمع عمومي عادي ساليانه "شرکت تامين نيروي انساني و خدمات پشتيباني بانک مسکن(سهامي خاص)” با موفقيت برگزار شد.   
نسخه قابل چاپ معرفی به دوستان
آرشیو اخبار :  
فروردین
اردیبهشت
خرداد
تیر
مرداد
شهریور
مهر
آبان
آذر
دی
بهمن
اسفند
اشتراک گذاری در Face Book  اشتراک گذاری در twitter  اشتراک گذاری در Google Reader  اشتراک گذاری در Digg
 
01
01020304

مجمع عمومي عادي ساليانه "شرکت تامين نيروي انساني و خدمات پشتيباني بانک مسکن(سهامي خاص)” با موفقيت برگزار شد.
1395/12/14

        مجمع عمومي عادي ساليانه "شرکت تامين نيروي انساني و خدمات پشتيباني بانک مسکن (سهامي خاص)" در تاريخ 95/12/10 با حضور کليه سهامداران و حسابرس مستقل و بازرس قانوني ، اعضاي هيات مديره شرکت ، مديران امور بانک مسکن ، مديران شرکت و مراکز رفاهي تابعه به رياست جناب آقاي ازگلي مدير عامل محترم گروه مالي بانک مسکن در محل سالن جلسات ساختمان گروه مالي برگزار شد.

 اين جلسه با تلاوت آياتي چند از قرآن کريم شروع و بعد از اعلام رسميت جلسه ، آقاي نريمان جهانبخش مديرعامل محترم شرکت گزارش هيئت مديره را به مجمع عمومي عادي (سالانه صاحبان سهام) شرکت براي سال مالي منتهي به 30/09/95 از طريق فايلPOWER POINT  در پنج سر فصل : معرفي شرکت ، اقدامات انجام شده طي سال مالي ، فعاليتهاي مراکز رفاهي ، برنامه هاي عملياتي ، تکاليف و درخواست ها و ... ارائه نمودند که در ضمن آن اعضاي مجمع سوالاتي را مطرح کرده که حسب مورد توضيحات لازم ارائه گرديد .

در ادامه حسابرس مستقل و بازرس قانوني شرکت نسبت به قرائت گزارش در خصوص صورت هاي مالي و الزامات قانوني و مقرراتي و ... شرکت اقدام و حسب مورد مدير عامل شرکت نيز توضيحات لازم را ارائه نمودند و نهايتاً صورت هاي مالي شرکت براي سال مالي منتهي به تاريخ 95/09/30 بررسي و مورد تصويب قرار گرفت.

دربخش پاياني جلسه اعضاي محترم مجمع ضمن تشکر از تلاشهاي موثر مدير عامل و کليه پرسنل شرکت و ابراز رضايت از فعاليتهاي انجام شده و با عنايت به اينکه شرکت مذکور از شرکتهاي وابسته به بانک مسکن بوده و وظيفه تامين نيروي بخش هاي خدماتي و اداره مراکز رفاهي و ... را برعهده دارد ، اعلام نمودند که همکاري و مساعدت هاي لازم را طبق ضوابط و مقررات براي پيشبرد اهداف عاليه شرکت معمول خواهند داشت و در خاتمه جناب آقاي ازگلي مديرعامل محترم گروه مالي بانک مسکن و رياست مجمع ضمن تشکر از تلاش ها و فعاليت ها و اقدامات انجام شده ، اظهار اميدواري کردند که شرکت همچنان با هدايت هيات مديره و تلاش موثر پرسنل و با حمايت هاي مديران و روساي ادارات ذيربط و با برنامه ريزي و پيگيري مستمر بتواند با استفاده از حداکثر ظرفت هاي موجود ضمن گسترش فعاليتهاي خود و با پشتيباني و تامين نيازهاي بانک در بخشهاي  مختلف موجبات تحقق اهداف و رضايت ذينفعان ( بانک و کارکنان بانک ) را در سال مالي آتي بيش از پيش فراهم نمايد.

 
خدمات شرکت نقشه سایت آرشیو مقاله ها آرشیو اخبار تماس با ما
کلیه حقوق سامانه متعلق به شرکت تامین نیروی انسانی و خدمات پشتیبانی بانک مسکن می باشد