شرکت تامین نیروی انسانی و خدمات پشتیبانی بانک مسکن تماس با ما صفحه اصلی
 
اطلاعیه ها
معرفی مراکز رفاهی
پرسشنامه تقاضای کار
ویژه همکاران
   صفحه اصلی      درباره ما      تاریخچه   
بسم الله الرحمن الرحيم 

سلام عليکم

     احتراماً ضمن عرض سلام و آرزوي سلامتي و توفيقات مستمر هموطنان عزيز در سراسر ميهن اسلامي، ابتدا اجازه مي خواهم که درخصوص معرفي شرکت مواردي را به شرح زير تقديم حضور نمايم:

    شرکت تامين نيروي انساني و خدمات پشتيباني از مجموعه شرکت هاي وابسته بانک مسکن    مي باشد که وظايف اصلي آن تامين نيروي انساني مورد نياز بانک  و شرکت هاي تابعه در بخش هاي مختلف خدماتي، مديريت و اداره مراکز آموزشي و ورزشي و رفاهي در اختيار وهمچنين ارائه انواع خدمات فني و پشتيباني به بانک مي باشد، که مرور اين وظايف بيانگر نقش قابل توجه شرکت در چرخه فعاليت هاي بانک مسکن مي باشد.

  لذا براي انجام اين امور مهم برنامه ريزي کاملي با توجه به انتظارات و ظرفيت هاي موجود انجام و بر اين اساس نسبت به طراحي وتدوين "نقشه راه شرکت" با لحاظ بيانيه ماموريت، چشم انداز، ارزش­ها اقدام گرديده است که در حال حاضر با مساعدت مديران عاليمقام بانک مسکن، حمايت هاي هيات مديره شرکت و با کوشش مجموعه مديران و کارکنان برنامه هاي تنظيمي در حال اجرا مي باشد که ماحصل آن گسترش وتنوع سازي خدمات شرکت، اصلاح ساختار سازماني، اجراي سيستم مديريت کيفيت واخذ گوهينامه ISO9001:2008  و تعيين خط مشي کيفيت در اين بخش، راه اندازي وب سايت شرکت به نشاني : www.hrhs.ir ، برگزاري دوره هاي آموزشي براي پرسنل شاغل شرکت در بانک، انجام تعميرات اساسي در مراکز فوق الذکر، ايجاد امکان پرداخت تسهيلات مسکن به پرسنل، ايجاد نظام پرداخت حمايتي و انگيزشي براي پرسنل و... مي باشد.

  درخاتمه يادآور مي شوم که با عنايت خداوند متعال و کوشش مستمر بيش از 2200 نفر پرسنل شاغل شرکت در شبکه گسترده بانک و مراکز و...  اين شرکت مصمم مي باشد تا همچنان با تداوم برنامه هاي اثربخش و گسترش فعاليت ها و خدمات خويش ترتيبي اتخاذ نمايد که موجبات رضايت ذينفعان اصلي شرکت از هر نظر تامين گردد.(انشاءالله)

مديرعامل

نريمان جهانبخش

 
خدمات شرکت نقشه سایت آرشیو مقاله ها آرشیو اخبار تماس با ما
کلیه حقوق سامانه متعلق به شرکت تامین نیروی انسانی و خدمات پشتیبانی بانک مسکن می باشد